Міністр аграрної політики закликає інвестувати в землю

0 56

Ринок цінних паперів в Україні розвинений недостатньо, інвестиції в бізнес можуть бути ризикованими, а в нерухомість – мають довгий термін окупності або недуже прибуткові. Нещодавно на ринку з’явився новий актив – земля. Міністр аграрної політики та продовольства Роман Лещенко називає купівлю земельних ділянок сільськогосподарського призначення достатньо вигідним вкладанням коштів. Про це він заявив під час Першої міжнародної конференції з аграрного права, повідомляє SEEDS. Організатори події – Асоціація правників України разом із Секцією аграрного права Міжнародної асоціації юристів (International Bar Association).

“Незалежно від того, що буде відбуватися у світі: коронавірус, світові економічні кризи – що завгодно, той, хто перший інвестує і придбає землю, в будь-якому разі буде у виграші. Країна, яка має амбіцію стати повноцінною ринковою економікою, повинна мати ринок землі, ринок праці та ринок капіталів. Реформа ринку землі є стратегічною для країни, оскільки агросектор залишається номером один із точки зору формування доданої вартості і забезпечення сталого розвитку держави. Агросектор сьогодні – це до 20% валового внутрішнього продукту країни і майже 50 % валютної виручки”, – зазначив Роман Лещенко.

З моменту відкриття ринку землі (1 липня) в Україні вже продано 21 897 ділянок. Загальна площа проданих паїв складає 53 579 гектарів. Найбільш активно землю продають у Полтавській (1889 ділянок), Київській (1831) та Хмельницькій (1793) областях.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!