Мировой Банк. Касаемо развития с/х

0 52

Світовий банк: с/г в Україні. Прогнози. Перспективи

Доброго ранку!Без можливості отримати власність на землю, фермери не мають мотивації інвестувати у збільшення її продуктивності та не мають змоги використовувати землю як заставу за банківськими кредитами. Такий висновок зробили у Світовому банку під час презентації 3 жовтня в Києві Економічного огляду України. «Україна має зростати швидше, ніж 4 відсотки на рік», – зазначила Сату Какхонен, Директор Світового банку у справах Білорусі, Молдови та України, хоча прогнози залишаються на рівні 2%. Реформування ринку землі для розвитку сільського господарства – ключовий меседж від Світового банку. Мораторій на продаж земель сільськогосподарського призначення в поєднанні з недостатньою прозорістю у сфері прав власності на землю та операцій із землею зумовлюють низьку продуктивність, низький рівень інвестицій у сільськогосподарський сектор та низькі доходи від надання землі в оренду для мільйонів українців. Відсутність доступу до фінансування особливо впливає на малих та середніх сільськогосподарських виробників.Оргкомітет премії «Вони годують Україну» пропонує вам переглянути наше відео з презентації Світового банку!

Опубликовано Вони годують Україну 9 октября 2017 г.

Без возможности получить собственность на землю, фермеры не имеют мотивации инвестировать в увеличение ее производительности и не имеют возможности использовать землю в качестве залога по банковским кредитам. Такой вывод сделали во Всемирном банке во время презентации 3 октября в Киеве Экономического обзора Украине.
«Украина должна расти быстрее, чем 4 процента в год», – отметила Сату Какхонен, Директор Всемирного банка по делам Беларуси, Молдовы и Украины, хотя прогнозы остаются на уровне 2%.

Реформирование рынка земли для развития сельского хозяйства – ключевой месседж от Всемирного банка. Мораторий на продажу земель сельскохозяйственного назначения в сочетании с недостаточной прозрачностью в области прав собственности на землю и сделок с землей обусловливают низкую производительность, низкий уровень инвестиций в сельскохозяйственный сектор и низкие доходы от предоставления земли в аренду для миллионов украинцев. Отсутствие доступа к финансированию особенно влияет на малых и средних сельскохозяйственных производителей.

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!