Міжнародна конференція об’єднає експортерів яблук з України, Сербії та Молдови

0 265

З огляду на зростаючий інтерес до імпорту яблук з України, Сербії та Молдови з боку покупців країн Євросоюзу, Близького Сходу і країн Південно-Східної Азії, аналітики EastFruit, за підтримки галузевих асоціацій цих країн, вирішили організувати унікальну онлайн-подію.


Конференція “EastFruit Apple Outlook”

почнеться 28 липня 2020 року о 10:00 за белградським і в 11:00 за київським і кишинівським часом

і пройде повністю англійською мовою.

В рамках події буде вперше презентовано консолідований баланс трьох країн: Молдови, Сербії та України з виробництва і експорту яблука. Також буде проведено аналіз можливих змін в географії експорту яблука з цих країн.

Крім того, буде дано аналіз перспектив імпорту яблука в Росію – ключового ринку збуту яблука для Молдови та Сербії. На додаток, польські експерти озвучать попередній прогноз експорту яблука з Польщі, яка є найбільшим гравцем ринку свіжих яблук регіону, і одним зі світових лідерів яблучного бізнесу.


Участь в конференції безкоштовна, попередня реєстрація обов’язкова. Форма реєстрації доступна за посиланням>>


Фахівці також розкажуть про потенційний вплив коронавірусу на споживання і імпорт яблука в ключових країнах-споживачах, і, звичайно ж, не забудуть розповісти про те, які перспективи виробництва яблук в Грузії, Узбекистані, Казахстані та Таджикистані – країнах, які активно нарощують площі під яблуневими садами.Інформація, надана на заході, дозволить учасникам ринку оцінити перспективи ціноутворення на яблуко в новому сезоні, а імпортерам зрозуміти можливі обсяги пропозиції продукції, її якість і перспективність контрактації.

На додаток, експерти нададуть список ключових експортерів яблука країн регіону, щоб поліпшити можливості для пошуку нових ринків збуту, що критично важливо в умовах неможливості участі компаніями в виставках, конференціях і торгових місіях.


Участь в конференції безкоштовна, попередня реєстрація обов’язкова. Форма реєстрації доступна за посиланням>>

 

SEEDS.org.ua  за інформацією EastFruit

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!