Міжнародна онлайн-конференція “Яблучні прогнози”: перспективи, якість, попит

0 208

Проект EastFruit  завтра, 20 травня 2020 року, проведе першу міжнародну онлайн-конференцію “Яблучні прогнози” за участю доповідачів з Польщі, Сербії, Молдови, України, Росії, Грузії, Узбекистану і Таджикистану.

Під час конференції представники різних країн розкажуть про те, як перезимували яблуневі сади, чи знизяться перспективи виробництва через весняних заморозків і посухи, якою буде якість яблука і яким буде попит на нього.

Виступи спікерів будуть супроводжуватися ексклюзивною аналітикою розвитку подій на світовому та регіональному ринках свіжого яблука.


Подія розпочнеться о 10:00 за київським часом

на платформі Zoom агромедіа-агенції Sapienza-Media

Подключіться до конференції Zoom можна тут>>>>


Модератором і провідним конференції буде Андрій Ярмак, економіст інвестиційного департаменту Продовольчої і сільськогосподарської організації ООН (ФАО) з Риму, Італія. Спікери – найбільші виробники і експортери яблук з експортних країн, а також імпортери з Росії – лідера світового рейтингу країн-імпортерів яблука.

“Ми докладаємо максимальних зусиль для того, щоб інформація про ситуацію на ринку яблук була доступною для всіх його учасників. Більш високий рівень прозорості ринку дозволяє знизити ризики для бізнесу. Це особливо важливо зараз, коли все дуже швидко і динамічно змінюється на тлі пандемії коронавирусу, низьких цін на нафту і колапсу світової туристичної галузі”, – говорить Андрій Ярмак.

Подія розпочнеться о 10:00 за київським часом

Подключіться до конференції Zoom можна тут>>>>


Конференція організована проектом EastFruit за підтримки ФАО і Європейського банку реконструкції і розвитку (ЄБРР), Української плодоовочевої асоціації (УПОА), міжнародного аналітичного проекту Fruit-Inform та Федерації сільгоспвиробників Молдови FARM. Участь у конференції безкоштовна, проте кількість учасників обмежена. Під час події всі учасники зможуть задати питання спікерам.

Запис конференції буде пізніше доступна також на  YouTube-канале EastFruit. Щоб отримати повідомлення про розміщення записи конференції, радимо підписатися на канал і поставити дзвіночок.

 

SEEDS.org.ua   

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!