Мобільність агробізнесу – вимога сьогодення

0 675

Мобільність агровиробника – вимога часу. Налагоджувати нові контакти, домовлятися про збут та багато іншого – це стало невід’ємною частиною кожного, хто працює на землі. Сьогодні фермерам не обов’язково щогодини і щодня бути на виробництві, адже контролювати робочий процес і персонал можна з будь-якого куточку світу, пише SEEDS.

Для цього достатньо завантажити на мобільний  LevadaTrace – це інноваційний агрододаток, який створили спеціально для того, щоб контролювати виконання робіт на господарстві та продуктивність персоналу.

«Мобільність може бути дуже важливою для агровиробника з кількох причин. По-перше, аграрна галузь пов’язана з роботою на відкритому повітрі та різними зонами виробництва, що можуть знаходитись на значній відстані одна від одної. У такому контексті мобільність дозволяє агровиробникам оперативно пересуватись між різними локаціями і контролювати виробничий процес.

По-друге, контроль над робочим процесом та персоналом для агровиробників надзвичайно важливий. Мобільність дозволяє виробникам отримувати реальні дані про стан справ на польовій роботі. До того ж аграрії можуть будь-де слідкувати за тим, як працівники справляються з роботою. Це дозволить ефективно взаємодіяти з усіма членами команди незалежно від того, де вони знаходяться», – розповідає співавтор інноваційного агрододатку  LevadaTrace Олексій Гладишев.

Читайте також: Діджиталізація агробізнесу надає конкурентні переваги – Олексій Гладишев

Крім того, мобільність агровиробників дозволяє вчасно реагувати на будь-які проблеми, що можуть виникнути. А це забезпечує максимальну продуктивність підриємства.

«Мобільність може бути дуже важливою для агровиробника. Особливо тоді, коли виробництво розташоване на значній площі і має різні зони. В цьому випадку контроль над робочим процесом та персоналом дуже важливий. Контролювати робочий процес та персонал з будь-якого куточку світу дозволить агровиробникам забезпечити ефективне керування виробництвом та максимальну продуктивність», – вважає Олексій Гладишев.

Найголовніше, що агрододаток LevadaTrace – це доволі проста та інтуїтивно зрозуміла програма. Раніше технології для фермерів були досить складними, доводилось наймати фахівців, аби розібратися з тим, як все працює. Це не тільки гальмувало цифрову трансформацію підприємства, а й вимагало додаткових грошей.З LevadaTrace достатньо мати ваги, принтер штрихкоду, кілька смартфонів чи планшетів та програмне забезпечення. Цього достатньо, щоб контролювати роботу збирачів ягід чи овочів, чи відвантаження продукції у сховища. Ця технологія допоможе сортувати ще й постачання закупівельникам.

Ще одна важлива складова мобільності аграріїв – це інтернет. Сьогодні він є майже скрізь в Україні, навіть на віддалених полях. Постійний зв’язок дозволяє додатку LevadaTrace працювати в режимі реального часу і повністю контролювати діяльність агропідприємства.


Серед переваг додатку LevadaTrace не тільки можливість керувати агропідприємством з будь-якої точки світу.

LevadaTrace може:

  • налаштовувати власноруч необхідні процеси;
  • отримувати дані згідно вимог ISO 22000 та Global G.A.P.;
  • здійснювати повний контроль персоналу.

Дізнатися більше про програму LevadaTrace та нюанси роботи з нею можна у представників компанії. В Україні це можна зробити, звернувшись сюди:

bdm@levada-trace.com
+380969092708

Фермери Узбекистану мають змогу скористатися такими контактами:

bdm@levada-trace.com
+998909574500

Також всі охочі можуть самостійно завантажити агрододаток LevadaTrace, скориставшись платформою Play Market:

http://play.google.com/store/apps/details?id=net.embits.levada


Розвивайте свій бізнес, використовуючи кращі технології сучасності!

 

SEEDS

 

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!