Молдова допоможе Північній Осетії вирощувати волоські горіхи

0 112

Молдавські фахівці прибули до Північної Осетії, щоб надати допомогу з закладенням горіхових садів. Перший урожай планують зібрати в 2023 році. Про це пише Єдиний інформаційний портал «Экспортёры России».

Клімат Північної Осетії визнано сприятливим для вирощування волоського горіха. Особливо підходить для горіха Правобережний район, і вже нинішнього року там планують висадити 150-200 гектарів волоського горіха.

Розведення горіхових садів сьогодні вважається перспективним напрямком і з точки зору реалізації продукту на внутрішньому ринку, і в експортному плані. На дану продукцію є попит у сфері торгівлі, кондитерській галузі, при виробництві парфумів. Причому робота з цією сировиною практично не дає відходів. Так, ядро, шкаралупа, перегородки горіха, деревина, листя, гілки, коріння у свою чергу є сировиною для харчової, легкої, хімічної та фармацевтичної промисловості.

Цікаво, що на даний час російські обсяги виробництва горіхів менші ніж у Молдові. Частка Молдови в глобальному експорті тільки волоського горіха склала 6%, а в сільськогосподарському сезоні-2017/18 країна відправила на експорт майже 15 тисяч тонн цієї продукції. При цьому в Росії загальне виробництво всіх горіхоплідних культур за такий же період склало всього 15,6 тисячі тонн.

 

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!