Молочні фермери можуть отримати доступні кредити

0 61

Тепер фермери, що спеціалізуються на виробництві молока, матимуть можливість отримати доступні кредити. 8 липня у Рівному відкриється Кредитна спілка «Агро Бізнес Кредит». Метою створення організації є підтримка агропромислового комплексу Рівненської та прилеглих областей, повідомляє SEEDS.

Головне завдання, яке ставить для себе кредитна спілка, – стати  основним фінансовим партнером у мікрофінансуванні представників агробізнесу, а саме: сімейних молочних ферм, фермерів, СФГ, сільськогосподарстьких кооперативів, приватних підприємців, тощо.

Молочні фермери зможуть отримати від спілки швидкі та доступні кредити, як на інвестиційні, так і на поточні потреби. Вільні ж кошти організація пропонує розміщувати на депозитних рахунках на вигідних умовах.

Читайте також:

У спілці очікують, що разом зі стартом ринку землі в Україні значно зросте попит на фінансові послуги. Крім фермерів, скористатися послугами «Агро Бізнес Кредит» зможуть інші громадяни України, іноземці та особи без громадянства, які постійно проживають на території країни.

SEEDS.org.ua

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!