Молочні ріки з України потечуть до берегів Лівану

0 209

Україна експортуватиме молоко і молочну продукцію до Ліванської Республіки. Про це йдеться у повідомленні на сайті Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

“02.02.2021 компетентні органи України та Ліванської Республіки погодили двосторонню форму ветеринарного сертифіката на експорт молока та молочних продуктів з України до Ліванської Республіки”, – йдеться в повідомленні.

Водночас керівник відділу обліку операторів ринку, ведення реєстрів Держпродспоживслужби Дмитро Унгурян розповів, що конкретну квоту експортної продукції не встановлено, а дата першого відправлення залежить від власників підприємств.

“Перше експортне відправлення залежить від бізнесменів, у яких укладені контракти. Технічна можливість експорту забезпечена, форма сертифіката перевезення товарів з України погоджена. Залишилося виконати умови цього сертифіката – і дорога до Лівану відкрита”, – сказав він.

Молочну продукцію до Ліванської Республіки експортуватиме значна кількість спеціалізованих вітчизняних підприємств. Зокрема, ПП “Теребовлянський молокозавод” (Тернопільська область), ТДВ “Івано-Франківський місьмолзавод” (Івано-Франківська область), ТзОВ “Молокозавод “Самбірський” (Львівська область), ТОВ “Агроторг ЛТД” (Одеська область), ТОВ “Кегичівський молокозавод” (Харківська область), ВАТ “Городищенський маслозавод” (Черкаська область) та інші.

 

SEEDS.org.ua за інформацією Укрінформу

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!