Молоді фермери зможуть отримати додаткову фінансову підтримку від держави

0 171

На додаткову підтримку від держави можуть розраховувати власники новостворених фермерських господарств, а також “нові” фермери – молоді підприємці віком до 35 років. Такі зміни передбачені Законом “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо стимулювання діяльності фермерських господарств”, за який депутати Верховної Ради проголосували у п’ятницю, 24 вересня, повідомляє SEEDS.

“Новоствореним фермерським господарствам у період становлення (перші три роки після його створення), фермерським господарствам, зокрема з відокремленими фермерськими садибами, сімейним фермерським господарствам, фермерським господарствам, які провадять господарську діяльність та розташовані у гірських населених пунктах, на поліських територіях, визначених в установленому порядку Кабінетом Міністрів України, надається допомога за рахунок коштів державного бюджету”, – йдеться на офіційному вебпорталі парламенту.

Що ж до молодих фермерів, то господарству, голова якого має вік до 35 років (включно), надається грошова допомога за рахунок коштів державного бюджету в розмірі та порядку, що затверджуються Кабінетом Міністрів України.

Детальніше ознайомитись з текстом ЗУ “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо стимулювання діяльності фермерських господарств” можна тут.


  • Як зміниться ринок їжі у найближчі роки?
  • Які українські суперфуди наразі популярні на внутрішньому та зовнішньому ринках?
  • Які технології допомагають українським компаніям виходити на нові ринки і створювати унікальні продукти?

 💡 Про це все ви можете дізнатися 27 жовтня під час Міжнародної конференції: «From Local to Global: суперфуди, технології, ринки» з циклу Збільшення прибутків агробізнесу. Організатором виступає агромедіа-агенція SAPIENZA за підтримки Київського контрактового ярмарку. Місце зустрічі: м. Київ, Міжнародний виставковий центр (Броварський проспект 15), виставка “AgroComplex 2021”. Початок о 12:00.

Відвідування безкоштовно за умови попередньої реєстрації. Зареєструватися можна тут

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!