Студент-маркетолог відкрив на Черкащині власну лісову пасіку

0 3 609

Богдан Лісовий із села Здобутка, що на Черкащині, після школи опановує професію маркетолога. Однак бджільництво, несподіване захоплення молодого студента, вже стало його улюбленою справою, яка дозволяє заробляти на життя, пише SEEDS.

Нове хобі у Богдана з’явилось тільки 3 роки тому. Нині студент-маркетолог має власну «Лісову пасіку» на 30 вуликів. Опанувати премудрості бджільництва йому допоміг знайомий досвідчений пасічник Станіслав Очеретяний, в якого хлопець певний час був помічником.

«Коли я починав займатися бджільництвом, сім’я Очеретяних безкоштовно віддали мені 10 старих вуликів для користування, за що я їм дуже вдячний. Ці вулики були виготовлені років 38 тому, у середині них навіть наклейки є з датою виготовлення. Я їх власноруч полагодив, вже три роки користуюся ними і далі планую використовувати, адже вони ще міцні і надійні», – розповідає Богдан.

У планах хлопця є ще й будівництво власного апібудиночка – бджолиної хатки, яка також має певні лікувальні властивості для здоров’я людини. Поки, каже, використовуватиме цей будиночок тільки для себе, а з часом, можливо й іншим пропонуватиме, пишуть Вісті Черкащини.

Власну продукцію Богдан популяризує у соцмережах. Каже, минулого року вперше качав мед з акації, з яким потім робив різну продукцію на продаж, наприклад, горішки залиті медом.

Читайте також: Вчені створили робота-фею для запилення рослин

Зараз хлопець постійно долучається до допомоги і передає мед військовим. Крім того частину коштів з продажу власної продукції Богдан перераховує на підтримку Захисників.

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!