Морозиво з марихуаною виготовлятимуть в США

0 70

Сектор веганських та вегетаріанських продуктів стрімко розвиваються. Така їжа цікавить не лише тих, хто відмовився від продуктів тваринного походження, а й тих, хто бажає спробувати щось новеньке. Останній варіант особливо актуальний, коли йдеться про таку оригінальну їжу, як веганське морозиво з марихуаною, повідомляє SEEDS.

У країнах, де повністю або частково легалізоване вживання конопель, печиво чи шоколадні батончики з її додаванням – не новина. Утім морозиво з канабісом – це новий продукт. Його виготовленням займатиметься американський виробник морозива Emack & Bolio’s спільно з компанією, що спеціалізується на постачанні марихуани – MariMed.

“Протягом багатьох років споживачі просили нас створити поєднання конопель та морозива. Можливість співпрацювати з таким легендарним експертом з морозива, як Emack & Bolio’s, зробила це легким рішенням для нас. Ми знаємо, що споживачам сподобаються епатажні смаки та рецепти, які ми представимо разом”, – сказав Райан Крандалл, старший віце-президент із продажів та продуктів компанії MariMed, в коментарі для Forbes.

За словами пана Крандалла, новий продукт, розроблений компанією, не буде просто додаванням коноплі до морозива. Продукт виготовлятимуть шляхом вливання найякісніших концентратів компанії MariMed в один з основних інгредієнтів морозива перед заморожуванням.

Читайте також: Фестиваль коноплі пройде на Сумщині

Нагадаємо, вже цього тижня (8 серпня) у селі Сад на Сумщині пройде фестиваль коноплі «HempFest». У програмі заходу: огляд насіннєвих посівів конопель, демонстрація обладнання для переробки конопле-сировини, а також круглий стіл на тем розвитку коноплярства в Україні.

SEEDS.org.ua

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!