Морозиво зі шпинатом – особливий подарунок до ювілею легендарного героя мультиків

0 127

Лімітовану серію морозива зі шпинатом на честь 90-річчя мультиплікаційного моряка Папая, великого любителя цього різновиду овочевої зелені випустили у Нью-Йорку.

Морозиво зі шпинатом — веганський продукт на безмолочній основі. Офіційна назва морозива — Popeye’s Fleet Treat, і, крім веганскої основи, включає такі інгредієнти як оливкова олія, куркума і морська сіль. Результатом є солоно-солодкий смак продукту і насичений аромат.

“Коли нам представили можливість співпрацювати з таким брендом, як Моряк Папай, ми хотіли створити особливий продукт, оскільки цей персонаж отримує сили від вживання великої кількості шпинату”, — розповіла керівник відділу досліджень розвитку в Van Leeuwen Ice Cream Еллі Зітсман.

Вона зауважила, що їхня веганська основа для морозива багата поживними речовинами і білком, так як зроблена з сирого кеш’ю, кокосових вершків, сирого органічного кокосового масла, чистого какао-масла і органічного тростинного цукру.

Старт продажів почнеться з 2 червня і триватиме 2 тижні, так що бажаючим спробувати ці ласощі доведеться діяти швидко і розщедритися, так як десерт коштує досить дорого. За одну кульку потрібно заплатити $5,75, за дві — $7,75, а за три кульки — $9,75.

SEEDS.org.ua   за інформацією agrarii-razom


Слідкуйте за нашими новинами на Facebook   Instagram  YouTube-канал

 

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!