На час карантину торгівельні мережі приберуть націнку на окремі продукти першої необхідності

1 1 342

Аби виконати рекомендації АМКУ торгівельні мережі на період карантину знижують націнку на продукти першої необхідності, а на окрему групу товарів взагалі прибрали торгівельну націнку і тепер вона дорівнює – 0%. Про це  повідомив голова Київського обласного відділення АМКУ Олексій Хмельницький на своїй сторінці у Facebook.

“На виконання рекомендацій, наданих в рамках справи Київське обласне територіальне відділення АМКУ, це зробили такі мережі: NOVUS, Ашан, METRO Cash & Carry Ukraine, Сільпо, BILLA, АТБ-Маркет, VARUS, ЕКО маркет, Велика Кишеня, Велмарт. Ми вже отримали від них відповідні листи”, – пише Олексій Хмельницький.

За його словами, цю інформацію зможуть перевірити ВСІ бажаючі у магазинах зазначених мереж (інформацію з переліком товарів на які знижено націнку можна буде побачити на сайті компаній).

“Більше того, такі мережі як NOVUS, BILLA, VARUS, ЕКО маркет, Велика Кишеня, Велмарт на період карантину взагалі прибрали торгівельну націнку на окрему групу товарів і тепер вона дорівнює – 0%.

Йдеться про окремі позиції по таким товарам як – борошно, буряк, капуста, картопля, морква, різні крупи (в т.ч гречка), цибуля, цукор, олія, макаронні вироби, молоко та яйця.

Щодо лимонів: Компанії також повідомили про суттєве зниження своєї націнки”, – додає Олексій Хмельницький.

 

SEEDS.org.ua 

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!
1 Comment
  1. Тетяна пише

    Підняли ціни в основному на овочі та фрукти в два та більше разів ( лимони,цибуля,часник,імбір та ін.),а тепер зменшують на 2-5 гривень,ще й пишуть акція,. КРУТО, а АМКУ така дяка,подяка,що й слів не находжу.

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!