На Черкащині не можуть зібрати урожай овочів: немає пального

0 1 823

Посівна цього року була під загрозою не лише через бойові дії, а й через нестачу пального. Тепер дефіцит дизелю поставив під загрозу збір овочів. У одному з господарств Черкащини, що вирощує ягоди та овочі борщового набору, ризикують залишити весь урожай на полі, повідомляє SEEDS.

На 50 гектарах підприємства дозріває суниця, буряк, капуста, морква, цибуля. Але є проблема з тим, щоб забрати цю продукцію з поля і доставити до місць продажу.

“Ситуація склалася катастрофічна. Ми використали весь свій бюджет на те, щоб проплатити за пальне. І через дуже великі черги ми не зможемо відправити трактори по місту його шукати, щоб заправити. Дають по 20 літрів, а для трактора 20 літрів – це тільки, щоб з’їздити туди. Якщо і надалі буде така ситуація, ми просто зупинимося: не зможемо ні обробити, ні зібрати, ні внести добрива. Все почне пропадати. З магазину до нас по продукцію не приїдуть, і відвезти ми не можемо, бо в нас немає пального”, – пояснив Руслан Величко”, – розповідає агроном підприємства Руслан Величко.

Згідно з даними Черкаської ОВА, наразі аграріям регіону не вистачає а 12 тисяч тонн дизельного пального. З метою вирішення проблеми представники обласної адміністрації передали запит передали до міністерства аграрної політики та міністерства енергетики, повідомляє Суспільне Черкаси.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!