На Черкащині знайшли незаконний могильник худоби

0 330

На околиці Тального жителі міста виявили декілька тонн решток корів, кіз та інших тварин. Місцеві жителі припускають, що це зробили власники бійні.   

“Вечірня прогулянка видалася не такою приємною, як хотілося. Біля маслозаводу, прямо на городи людям, на яких посіяна пшениця, хтось вивантажив цілу машину смердючих, напіврозкладених тушок корів. Купа кісток та копит”, – написала тальнівчанка Людмила Бурлака у Фейсбук.

Хто вчинив таке неподобство не бачила, але припускає, що це хтось в кого є ферми чи бойня.

Знахідку виявили біля залізничної колії. Дійсно за півметра від польової дороги гниють копита, шерсть, роги, кістки. Усе в перемішку з чимось дуже схожим на перегній.

“Зрозумійте, це не вивезла людина, яка тримає одну козу, чи корову. Це зробили ті, хто торгує на ринку і щотижня забивають скотину, – каже керівник місцевої Держспоживслужби Наталія Галицька. – Я уже зателефонувала на м’ясо-кістковий до директора…, попросила щоб поїхали прибрали там усе. Вона виїжджала на місце. Обіцяли до кінця дня прибрати. Згідно Закону “Про побічні продукти тваринного походження, не призначені для споживання людиною” маю право за таке правопорушення скласти протокол на фізичну особу-підприємця. А там штраф від 5 до 50 мінімальних зарплат”.

Посадовиця просить всіх, хто бачить як викидають тваринячі рештки, фотографувати і телефонувати їй і в поліцію, щоб можна було зафіксувати злочин. Без цього важко буде пред’явити звинувачення.

SEEDS.org.ua за інформацією viche.ck

Слідкуйте за нашими новинами на Facebook   Instagram  YouTube-канал

 

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!