На Чернігівщині посеред поля “оселився” гігантський солом’яний ведмідь

0 1 074

Аграрії створили величезного “ведмедика” із солом’яних тюків поблизу селища Березна, що на Чернігівщині. Автором ідеї став директор місцевого сільгосппідприємства Юрій Ємець. Тепер ця локація набуває дедалі більшої популярності серед любителів фотосесій на свіжому повітрі.

“Ідея виникла торік у нашого директора, коли він відвідував Бреч. Його підтримала родина. Допомагали створювати цю скульптуру працівники ТОВ “Березнянський” – трактористи, водії”, – каже Тетяна Водоп’янова, інженер з охорони праці ТОВ “Березнянське”.“Люди в захваті. Не тільки наші березнянці, але й ті, що проїжджають уздовж нашої дороги. Я була свідком у неділю, було дуже багато автомобілів, дуже багато відвідувачів. Усі фотографувалися”, – каже Ольга Романченко, голова Березнянської селищної ради.

Михайло Ємець, батько Юрія Ємця сказав, що він не в курсі справи. Дізнався, що там прибирають поле, “тюкують” і придумали зробити “ведмедя”. І люди зацікавлені зараз. Мабуть, розвеселили свої душі.

Аграрій зазначив, підтримали його в реалізації ідеї родина – дружина і діти. Безпосередніми виконавцями став він і працівники агрофірми.

 

SEEDS.org.ua  за інформацією Cheline TV

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!