На Донеччині колишню ферму перетворили на грандіозне  сміттєзвалище

0 472

Несанкціоноване звалище з’явилася в селі Новоукраїнка Добропільської громади. Нещодавно її оглянули екологи і зафіксували факт порушення.

«До нас почали надходити скарги місцевих жителів про систематичні заїзди сміттєвозів на територію колишньої ферми, яка зараз знаходиться в приватній власності.

Ця ділянка площею 2,7 га призначена для ведення сельсохпроізводства, але не для звалища побутових відходів», – говорить начальник відділу з питань екології, природних ресурсів та комунального господарства Микола Згоба.

Стурбовані мешканці села, яким стихійне звалище дошкуляє вже тривалий час, склали колективне звернення і направили його владі.Через тиждень на місце події приїхали представники Державної екологічної інспекції. Фахівці оглянули територію, зробили вимірювання і підтвердили, що масштаби звалища є загрозливими.

«Це забруднення земельної ділянки. Це шкода навколишньому середовищу і земельним ресурсам. Взагалі на цій землі повинні вестися сільськогосподарські роботи. Замість цього тут розмістили звалище і займаються якоюсь сортуванням», – розповідає начальник одного з відділів Держекоінспекції в Донецькій області Олексій Молчанов.

Поки відбувався огляд території орендарі ховалися в будівлі, а працівники продовжували сортувати сміття. На місце прибули також співробітники поліції, які задокументували факт порушення правил поводження з відходами.

Екологи відзначають, що будуть розбиратися в даному правопорушення і шукати винних, які влаштували несанкціоноване звалище на громадських землях.

 

SEEDS.org.ua за інформацією Капри

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!