На Донеччині започаткували туристичний кластер і хаб

0 197

У Святогірську розпочав свою роботу приватний туристично-інформаційний хаб. Об’єдналися підприємці Слов’янська, Краматорська, Костянтинівки, Дружківки, Бахмута і Маріуполя. Кожен з учасників працює або в туризмі або в дотичній до цієї галузі.

За словами голови громадської організації “Молода барвиста Україна” Валентини Лимаренко, така кооперація допоможе розвивати малий бізнес регіону, адже один турист потребує одразу кількох послуг: екскурсії, харчування, проживання, транспорту до туроб’єкта, сувенірів на згадку.

“Цей кластер допоможе нам розвивати туризм на Донеччині, показати іншим цей величезний потенціал, про який люди мало знають. Фактично, ми маємо усі види туризму в регіоні, просто зараз скоординуємо цих людей, їхні напрацювання. Ми хочемо, щоб про регіон знали в Україн”, – пояснила Валентина Лимаренко.

Також у Святогірську розпочав роботу туристично-інформаційний центр. Його заснувала місцева підприємниця Світлана Михайлова.

У центрі пропонують туристам вісімнадцять маршрутів цікавими місцями області, також працюють над розробкою авторських маршрутів.

Туристичний кластер працюватиме у форматі ГО або асоціації, його учасники платитимуть внески, які допоможуть запустити розвиток цього об`єднання.

SEEDS.org.ua за інформацією Бізнес-Схід 

Слідкуйте за нашими новинами на Facebook   Instagram  YouTube-канал

 

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!