На допомогу ягідникам приходить збільшення кількості сортів

0 144

Більше сортів − більше можливостей, переконують садівники. Розширення асортименту ягід допомагає надійніше закріпитися на ринку, збільшити прибуток ізнайти нових ділових партнерів. На цьому наголошує «Дім і Сад».

Успішно пройшли випробування представники сортів з різнобарвними кольорами. Так, стали користуватися попитом ягоди малини, які мають не тільки червоний або жовтий колір, а і пурпурове та навіть чорне забарвлення. Крім того, можна вирощувати малинові дерева, суничну малину Розалін, японську малину і малино-полуницю.

Важливо не розгубитися і при виборі смородини. Тут є зеленоплідні, рожеві та жовті сорти, з високою урожайністю і здатністю витримувати транспортування.

Що стосується винограду, то фахівці радять звернути увагу саме на новинки, адже селекціонери не просто виводять нові рослини, а і роблять їх кращими за попередні. Наприклад, маса одного грона кишмишу Чорний палець може досягати 2 кг, виноград сорту Лівія протягом місяця зберігається без втрати якості, а сорту Амурський білий − легко переносить всі примхи погоди.

 

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!