На екофермі в Австралії томати вирощуються за допомогою морської води і сонячної енергії

0 180

На півдні Австралії працює унікальна і найбільша Агроферма Sundrop. Там вирощуються томати екологічно чистим способом, без використання хімічних засобів захисту і навіть дизельного палива. Про унікальну ферму повідомляє ubr.ua.

Sundrop займає 65 гектарів. Енергію ферма отримує з потужної сонячної електростанції, а для поливу використовує опріснену морську воду (450 тис м куб щороку). У теплицях господарства вирощується близько 15 млн кг томатів. На роботах зайнято всього 200 працівників.

Ферма побудована за датською технологією. Сонячна енергія, на якій працює обладнання, концентрується в 127-метровій вежі . Регулювання сонячних батарей здійснюється за допомогою 23 тисяч геліостатів. Завдяки цій системі економиться 2 млн т дизельного палива в рік.

Вирощуються томати із застосуванням гідропоніки, оскільки це єдина можливість домогтися врожаю в австралійській пустелі.

На переконання представників ферми, створення високотехнологічних теплиць сприятиме довгостроковій життєздатності сільського господарства в тих регіонах, де не вистачає води і енергії.

 

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!