На Філіппінах випускники не отримають дипломи, доки не посадять 10 дерев

0 166

Філіппінський уряд ухвалив закон, який зобов’язує кожного школяра та студента висаджувати щонайменше десять дерев. Нововведення не лише відновить давній звичай, а й може допомогти у боротьбі зі зміною клімату мільйонами нових рослин.

“Навіть якщо приживеться лише 10% від усіх саджанців, у нас врешті з’являться сотні мільйонів дерев”, – каже автор закону політик Гаррі Алехано. Рослини садитимуть в лісах, заповідниках, на військових полігонах та занедбаних ділянках і в деяких міських районах.

Щороку 12 млн філіппінців закінчують початкову школу, близько 5 млн – старшу і півмільйона студентів випускаються з вищих навчальних закладів. За підрахунками Алехандро, якщо кожен з них виконуватиме закон, щорічно в країні буде з’являтися по 175 млн дерев.

Новий закон має допомогти відновити екологічну систему країни, адже за ХХ століття її загальний лісовий покрив зменшився з 70% до 20%. Одна з головних проблем Філіппін – вирубка лісів. При цьому менша кількість дерев збільшує ризик повеней та зсувів, які стають катастрофічної сили.

До того ж закон може посприяти подоланню глобального потепління.

SEEDS.org.ua за інформацією platfor.ma

Слідкуйте за нашими новинами на Facebook   Instagram  YouTube-канал

 

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!