На Київщині готуються до відкриття наукового агропарку

0 681

Під столицею добігають кінця підготовчі роботи зі створення наукового парку “Unit Agro”. Парк дозволить вирощувати на території Київщини конкурентоспроможну, органічну продукцію, яка користуватиметься попитом як на внутрішньому, так і на зовнішньому ринках.

Також парк є важливим для розвитку освітньої, науково-технічної та інноваційної діяльності вчених області, повідомила прес-служба Київської обласної державної адміністрації.

“Уже на початку липня ми плануємо приступити до державної реєстрації Наукового парку” Unit Agro “. Обласна влада робить усе можливе, щоб створити сприятливі та прозорі умови для створення і функціонування парку. На базі наукового парку вчені і бізнес зможуть працювати.

Київщина отримає сучасну платформу для розвитку агропромисловості, ведення освітньої та науково-технічної діяльності”, – розповів глава обладміністрації Василь Володін на нараді в середу з засновниками та учасниками парку.

“Майбутній парк – це матеріально-технічна база для комерціалізації результатів їх досліджень. Сприятиме парк і розвитку і підтримки малого інноваційного підприємництва в країні”, – йдеться в повідомленні.

 

SEEDS.org.ua  

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!