На Київщині пройшов грандіозний Всеукраїнський День Поля

0 101

На Київщині, в селі Ємчиха, пройшов Всеукраїнський День Поля 2024. Для участі у цій визначальній польовій події літа, попередньо зареєструвалися не одна сотня учасників. Ще чимало гостей долучилось до події безпосередньо на місці події, пише SEEDS

Під час заходу понад 40 компаній партнерів представили новинки насінництва, агрохімії, біологічних препаратів та сільгосптехніки.

Організатори Дня поля: «Асоціація виробників та споживачів бобових», АФЗУ та TVK Seed Agrocompany.Всі без винятку учасники Дня поля отримали унікальну можливість оглянути посіви високоприбуткових культур — найкращі сорти сої, соняшнику, ріпаку, пшениці.

Приймаюча компанія TVK співпрацює з провідними світовими селекціонерами та постачальниками насіння, на полях господарства застосовані різні технології вирощування традиційних та нішевих культур, поєднані біологічні та класичні технології.Також кожен з відвідувачі отримав чудову нагоду побачити найсучаснішу техніку, яку використовує підприємство для посіву і збирання сільгоспкультур.


Більше світлин з Дня поля шукайте у фотозвіті на нашій сторінці у Facebook

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!