На Кіровоградщині відкрили дитсадок для лошат

0 499

На “Онуфріївському кінному заводі № 175” — філії ДП “Конярство України, що на Кіровоградщині, почало працювати пологове відділення для кобил та дитячий садок для лошат.

На околиці села Камбурліївка, на леваді, вигулюються понад сорок конематок, більшість з яких — уже зі своїм потомством. Однак минулі два роки отримати тут потомство не вдавалося через ураження маточного поголів’я інфекцією.

Директор філії Оксана Радіонова пояснила, що коні чистокровної верхової породи дуже вимогливі до умов розведення та утримання. З урахуванням цього на підприємстві завжди намагаються забезпечити максимальне дотримання технології вирощування.

Спільними зусиллями працівникам заводу вдалося побороти інфекцію, вже в січні успішно ожеребилась перша з кобилиць. Загалом молодняк отримали життєздатний, у гарному стані. А нині тут уже підростають кілька десятків лошат.

Посприяла цьому і закладена торік гарна кормова база, завдяки якій все маточне поголів’я має належну заводську вгодованість. А також нове поповнення жеребців-плідників і конематок імпортного походження.

 

SEEDS.org.ua  за інформацією Голосу України

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!