На конференції в Києві презентують практичні кейси із збільшення прибутків в агробізнесі

0 155

Сьогодні у Міжнародному Виставковому Центрі в Києві стартувала Перша конференція з циклу «Збільшення прибутків в агробізнесі». Захід відбувається в рамках виставки Agrocоmplex -2019 та організований агромедіа-агенцією SAPIENZA  за підтримки Київського Міжнародного Контрактового Ярмарку.

Участь у конференції приймають понад 150 учасників, що представляють органи державної влади, профільні аграрні асоціації, експертне середовище та агробізнес. Модераторами конференції виступають організатор заходу і засновниця агромедіа-агенції SAPIENZA Катерина Звєрєва та адвокат і правозахисник Геннадій Борисичев.

Звертаючись на початку заходу до його учасників, Катерина Звєрєва зазначила, що конференція «Збільшення прибутків в агробізнесі» об’єднала професіоналів з абсолютно різних галузей агробізнесу.

«Команда нашої агромедіа-агенції багато спілкується з різними учасниками аграрної екосистеми. Кожен підприємець думає про реалізацію власних бізнес-ідей і прибуток, а також про те, як знайти надійних партнерів і клієнтів. У кожного учасника агроекосистеми різні ролі й інтереси, проте саме на стику цих інтересів народжуються нові ідеї і продукти.  Конференція «Збільшення прибутків в агробізнесі» – на підсилення її учасників. Завдяки правильному партнерству, інформації та новим зв’язкам процеси в компаніях стають більш ефективними і створюється більше цінності для клієнтів», – підкреслила Катерина Звєрєва.

Зазначимо, що конференція складається з трьох панелей: «Фінансові інструменти», «IT-рішення для агробізнесу» та «Інструменти агромаркетингу». Під час кожної панелі спікерами конференції будуть презентовані практичні кейси, використання яких здатне значно підвищити прибутковість того чи іншого сегменту агробізнесу.

Зокрема, заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства Інна Мєтєлєва детально розповість учасникам заходу про державну політику щодо розвитку агровиробництва.

Екс- в.о. міністра аграрної політики та продовольства України Ольга Трофімцева підкаже агровиробникам, як збільшити прибуток за рахунок створення ланцюжка доданої вартості.

Аналітик агроринків, фахівець з агроекспорту, консультант Продовольчої і сільськогосподарської організації ООН (ФАО) Андрій Панкратов розповість учасникам конференції про ефективні підходи до оцінки можливостей компанії щодо експорту, етапи підготовки та пошук покупців продукції на зовнішніх ринках.

Виконавчий директор громадської спілки Ukrainian Food Valley, консультант з агромаркетингу Наталія Маєвська пояснить, у чому полягає поняття екосистемної логіки ведення агробізнесу і як вона допомагає отримувати прибутки, а також розповість про практичні кейси застосування шерінгових технологій в агробізнесі.

Інвестиційний банкір, експерт ягідного ринку, власник компанії S.B. Frozen Foods Андрій Жуков дасть відповідь на питання, чому варто інвестувати в агросектор та назве популярні сфери інвестування та інвестиційно привабливі ніші.

Директор з розвитку бізнесу APS smart Олександр Бородай навчить учасників заходу, як з допомогою системи оптимізації закупівель зекономити фінанси, ресурси та час. У своєму виступі Олександр Бородай представив аудиторії унікальну систему APS SMART, яка забезпечує автоматизацію повного циклу закупівель, прозорість всіх закупівельних процедур на будь-якому етапі, оптимізує управління закупівлями та надає можливість заощадити до 20% на їх обсязі.

Співзасновник компанії Amohive Олег Клочко розкаже, хто такий бджоляр зі смартфоном і як сервіс запилення плодоовочевих культур допоможе збільшити врожайність.

Адвокат і експерт з міжнародного корпоративного права Юлія Курило на прикладах з власної практики детально розбере тонкощі залучення інвестора в агробізнес. Особливу увагу експерт з міжнародного корпоративного права приділить тому, як правильно організувати процес підготовки документів з юридичної та фінансової точки зору, порекомендувала як правильно працювати з інвесторами.

Адвокат, старший юрист практики земельного та аграрного права ЮФ TOTUM Тетяна Онищенко розповість учасникам конференції, як убезпечити себе від рейдерських захоплень в умовах відкриття ринку землі.

Технічний спеціаліст компанії TFM Михайло Вініченко представить практичний кейс про те,  як економія змащувальних матеріалів може збільшити прибутки агрокомпанії.

Експерт з питань аграрного страхування, радник проекту “Агроріск” Ірина Головко розповість про основи роботи та потенціал індексного страхування.

SEEDS.org.ua

 

 

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!