На Луганщині з’явиться “Школа фермерів”

0 203

Для ефективної реалізації державної фінансової підтримки агропромислового комплексу у 2019 році Департаментом агропромислового розвитку Луганської ОДА організовано цикл виїзних нарад по територіям області.
Як повідомляє прес-служба Луганської ОДА, до участі були залучені представники районних управлінь агропромислового розвитку, сільгосппідприємств, сімейних фермерських господарств, органів місцевого самоврядування та зацікавлені жителі дев’яти районів.
У нараді в Сєвєродонецьку взяли участь представники Кремінського, Новоайдарського та Попаснянського районів.
З ними обговорено порядок реалізації державних програм підтримки аграрного сектору Луганської області.
Особливістю заходів була участь в них спеціалістів Луганського відділення Укрдержфонду підтримки фермерських господарств, Головного управління Держпродспоживслужби, Державної фіскальної служби у Луганській області та Департаменту комунальної власності, земельних та майнових відносин облдержадміністрації, які надали консультації з питань оподаткування в агробізнесі, земельних відносин, надання банківських послуг для аграріїв.
Крім того, Агенцією регіонального розвитку було презентовано створення унікального короткострокового навчального курсу «Школа фермерства».
Цей проект отримав підтримку з боку міжнародних донорських організацій. Курс буде наповнений модулями з тваринництва, рослинництва, новітніх агротехнологій та використання відновлювальної енергетики а також модулем бізнес-планування та питань кооперації.

SEEDS.org.ua

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!