На Львівщині почали виробляти зерновози повністю української комплектації

0 503

У Львівській області почали виготовляти перші зерновози повністю української комплектації. Про це повідомив голова Львівської ОВА Максим Козицький, пише SEEDS.

«Такі вагони-бункери дозволяють транспортувати зерно та інші харчові сипкі вантажі по магістральних залізничних коліях, а також шляхами промислових підприємств. Вони захищають вантаж від опадів і надійно зберігають його.

Кожна деталь – українська. Серійне виробництво вже запустили. Підприємство підписало низку контрактів – як внутрішніх, так і закордонних», – додає Максим Козицький.

Загалом, за його словами, компанія випустила близько 5 тисяч зерновозів різних типів. Виробничі потужності дозволяють виготовляти від 1 до 3 вагонів нового зразка на день.

Читайте також: Сьогодні лінії для пакування овочів потрібні навіть дрібним фермерам – бракує працівників

«Окрім зерновозів, є великий запит на виробництво цементовозів. Як бачимо, навіть попри війну та проблеми з логістикою, якщо мати велике бажання, то можна досягти великих результатів. Завод дає роботу 650 людям.

Цей приклад показує, що локальні підприємства України вміють виготовляти дійсно якісну продукцію європейського рівня», – наголошує Максим Козицький.

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!