На Миколаївщині ветерани АТО вирощують лікарські рослини

0 273

Група ветеранів АТО об’єдналася у ТОВ «Сільськогосподарська компанія «ГРІН ФАРМ». На ділянці в селі Берізки Миколаївської області підприємці вирощують лікарські трави. Почали трав’яний бізнес з шавлії, повідомляє SEEDS.

Цього року об’єднання ветеранів та волонтерів отримало грант від Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва (UHBDP). За ці кошти компанія придбала трактор та навісне обладнання. Також від представників UHBDP фермери отримали консультації щодо вирощування лікарських рослин.

Наразі шавлією засаджено 0,7 гектар земель ветеранів. Після налагодження збуту компанія панує розширювати виробничі потужності, зокрема, об’єднуватися з іншими фермерами-ветеранами на Миколаївщині.

“Група отримала консультацію фахівця з лікарських рослин О. Губаньова, він запропонував для вирощування декілька сортів лікарських рослин, які на сьогодні є актуальними на українському ринку. Інші ветерани району, які мають ділянки, пропонують об’єднатися. ТОВ «Сільськогосподарська компанія «ГРІН ФАРМ» веде перемовини з цими ветеранами, планує оформити взаємовідносини шляхом заключення договорів. Це співпадає зі стратегією групи, яка передбачає розширення виробництва та розвиток агро-бізнесу”, – йдеться на сторінці Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва.

SEEDS.org.ua

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!