На Миколаївщині вирощують надзвичайно врожайні саджанці яблук

0 3 685

На Миколаївщині вирощують скороплідні, високоврожайні сорти, сорти для інтенсивних садів, які отримують 50-60 т яблук з га щорічно, без періодичності та 25-35 т слив з га при нещільній посадці.

Займається вирощуванням сертифікованих якісних саджанців фруктових дерев ТОВ “Підгур’ївське”. Площа розплідника тут понад 100 га, повідомляє прес-служба UHBDP.

Тут ростуть саджанці високоврожайних яблунь, груш, персиків, слив, абрикосів, черешень, вишень для інтенсивного садівництва. У маленькому дереві вже присутні всі якості дорослої рослини: швидкість зростання, стійкість до хворіб і несприятливих умов, врожайність, вид і смак плодів.

Саджанці вирощені на базі селекційного безвірусного садивного матеріалу з Німеччини і Бельгії.

“Процес підготовки посадкового матеріалу займає три роки: рік зростає в маточнику, два роки в розпліднику. Виходить відмінний матеріал для закладки молодого саду з добре розвиненою кореневою системою, без пошкодження штамба і гілок. Така основа для саду – гарантія високої врожайності, відмінного зберігання та транспортабельності”, – розповів керівник ТОВ “Підгур’ївське” Дмитро Бушилов.

Підгур’ївські сади, закладені своїми саджанцями, займають 100 га, 60 га під зернятковими – яблунями та грушами, ще 40 га кісточкових культур. Сади плодоносять вже на 2-3 рік після закладки.

“Ми виступаємо гарантом чистоти сорту – 100% гарантія чистосортності! У наш час це дуже важливий критерій для тих, хто планує закладати сад. Крім того, наші саджанці здорові, це підтверджують сертифікати лабораторії вірусології Інституту садівництва Національної академії аграрних наук”, – розповів агроном-розплідникознавець Віктор Бушилов.

SEEDS.org.ua за інформацією прес-служби UHBDP

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!