На Миколаївщині висадили 4 гектари евакуйованих саджанців волоського горіха

0 185

Днями на Миколаївщині висадили саджанці волоського горіха, який було евакуйовано з Херсонської області. Саджанці було вивезено з районів, які постійно потерпають від обстрілів, пише SEEDS.

Тепер вони ростимуть на території філії «Вознесенське лісове господарство. Тут до Дня довкілля 2000 саджанців було висаджено на площі 4 гектари.

Горіх порівняно невимогливий до умов зростання, що дозволяє успішно вирощувати його на відносно бідних і еродованих землях. Про це Південний лісовий офіс повідомив на своїй сторінці у Фесбук.Для порятунку саджанців об’єднали зусилля працівники Південного офісу ДП «Ліси України», Екологічна інспекція південно-західного округу, Південне міжрегіональне управління лісового та мисливського господарства.

Читайте також: Рогаті переселенці: ліси Дніпропетровщини заполонили дикі тварини з регіонів активних обстрілів

«Засадження не заліснених ділянок горіхом має позитивний вплив на екосистему. З віком бічні корені сильно товщають, а радіус їх поширення іноді досягає більше 20 м. Дерево волоського горіха добре закріплює зсувні ділянки, захищає ґрунти від ерозії.

Крім всього, сам горіх стане природнім прикормом для лісових мешканців в холодну пору року, а в степу крона горіху захистить тварин від спеки», – йдеться у повідомленні лісового офісу.

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!