На Одещині виділено майже мільйон гривень на відшкодування збитків фермерам через АЧС

0 165

Депутати Кілійської міської ради внесли зміни до програми соціально-економічного розвитку громади, передбачивши кошти на відшкодування збитків фермерам від африканської чуми свиней.
Відповідне рішення обранці ухвалили в ході сесії 5 квітня.

Всього в програмі передбачили на ці цілі 963 тисячі гривень. За підрахунками комісії міської ради з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, від спалаху захворювання АЧС постраждали 73 місцевих жителя: 46 осіб в Кілії, 22 – у Шевченковому і п’ятеро – в Лісках, у яких вилучили 585 заражених або загиблих тварин.

У лютому 2019 року Кілійський виконком повідомив, що виплати на відшкодування збитків, завданих фермерам в результаті введення карантину у зв’язку з вилученням свиней, заражених збудником вірусу «Африканська чума» на території Кілійської міської об’єднаної громади в Одеській області затримуються.

При цьому в грудні 2018 року голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов підписав розпорядження про виділення коштів Ізмаїльській районній адміністрації для постраждалих від АЧС на суму 2 мільйони 108 тисяч 174 гривні.

SEEDS.org.ua за матеріалами izbirkom.org.ua

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!