На півдні України кабачки та огірки продають майже за безцінь

0 8 488

У південних регіонах України різко зросла пропозиція свіжих кабачків і огірків, що стало причиною катастрофічного обвалу ринку. Головна причина, на думку фермерів, полягає в різкому підвищенні середньодобових температур, які стали поштовхом до швидкого дозрівання продукції.

На початку тижня кабачки на оптовому ринку “Нежданий”, відомому в народі як “Копані”, намагалися продавати по 3-4 грн/кг, однак у другій половині дня ціна опустилася до 2 грн за кг, після чого залишки нереалізованої продукції фермери продавали вже по 1 грн/кг.

У вівторок, 9 червня, з самого ранку очікувалося відновлення цін на кабачки, так як представники оптової торгівлі повідомляли про значно більш високих цінах на них в інших регіонах країни.

Однак до 11 години ранку реальна оптова ціна на кабачок так і не піднялася вище півтора-двох грн/кг, що сильно розчаровує постачальників. Вони говорять, що пропозиція все-таки настільки велике, що зараз головне взагалі реалізувати продукцію хоча б по 1 грн/кг.

Схожа ситуація по огірках. При цьому на оптовому ринку “Копані” поки що найбільш характерною є ціна 8-9 грн/кг, яку продавці намагаються не опускати.

Водночас на ринку не вистачає помідорів, і ціни на них тримаються на високому рівні близькому до 30 грн/кг. Досить високі ціни і на ранню картоплю, який пропонують зазвичай по 11-12 грн/кг.

Однак вже зараз спостерігається великий наплив оптовиків, які заїжджають на закупівлю на оптові ринки регіону, тому фермери сподіваються, що ціни на кабачки, огірки та іншу плодоовочеву продукцію в другій половині дня почнуть відновлюватися до більш прийнятних рівнів.

 

SEEDS.org.ua  за інформацією EastFruit

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!