На півдні України підписали Меморандум про розвиток фермерства

0 547

На Херсонщині в рамках форуму “АГРОПОРТ ПІВДЕНЬ ХЕРСОН — 2019” підписали Меморандум про співпрацю та партнерство між Херсонською обласною державною адміністрацією та громадською спілкою “Бізнес Інкубатор Груп.Україна” (“BIG.U”) в особі директора регіонального офісу”BIG.U” в Одесі Євгена Барсукова.

“Проект пілотний, будемо працювати з територіальними громадами. Проект полягає в тому, що ми будемо розвивати підприємництво і громадянське суспільство або на базі територіальних громад або на базі районних адміністрацій”, – розказує Барсуков.

Згідно з документом, сторони спільно діятимуть з метою активізації розвитку сільських територій Херсонської області, зростання економічного потенціалу, покращення якості життя і соціального захисту людей, які працюють в аграрному секторі, адаптацію дрібних сільгоспвиробників та їх господарств до актуальних ринкових умов, а також задля створення робочих місць.

Проект “Добробут” з свого боку надаватиме консалтингові послуги для діючих фермерів та бажаючих розпочати свою справу в селах.

Крім того, було зазначено про будівництво станцій в регіонах, де буде проходити робота з фермерами на місцях з надання юридичної допомоги, консультаційних послуг експертів, розробки стратегії виходу на ринок, дизайну упаковки, рекламний супровід, допомога в сертифікації товарів.

SEEDS.org.ua за інформацією АгроЮг

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!