На плантації нацпарку Синевир вирощують екочаї

0 177

У 2023 році працівники наукового відділу національного парку «Синевир» продовжують вирощувати екочаї на стаціонарній плантації нацпарку, пише SEEDS.

Фото плантацій опублікували на офіційній сторінці НП «Синевир» у Фейсбуці.

«В цьому році екочаї почали сходити в третій декаді квітня і досить нерівномірно, оскільки весна була досить холодною», – йдеться в повідомленні.

Попри це працівники нацпарку мають надію на хороший урожай.

Читайте також: На Прикарпатті виробники ягід гуртуються задля більш ефективного продажу врожаю

Синевир — національний парк в Україні, в межах Хустського району Закарпатської області. Заповідна територія НПП “Синевир” становить 6414 га. Протяжність парку з півночі на південь — 30 км, ширина зі сходу на захід — до 20 км. Більшість території парку знаходиться у межах гірського масиву Внутрішні Горгани.


У 1974 році було організовано ландшафтний заказник загальнодержавного значення «Синевирське озеро», а згодом — національний парк «Синевир», який було створено за рішенням уряду України у 1989 році. Його площа становить 43 081 га, з них 6414 га відведено під заповідну зону.

Водно-болотне угіддя озеро Синевир віднесено до переліку міжнародного значення й охороняється Рамсарською конвенцією і є одним із семи природних чудес України.

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!