На Прикарпатті стартував неймовірний проект – всім охочим роздають каченят безкоштовно

0 961

Неймовірну ініціативу започаткував на Прикарпатті кооператив “Файні Ябка”. Проєкт має назву “Мулард 20/3”.

Умови його доволі прості і неймовірно вигідні для селян: усі охочі мають нагоду взяти додому 20 качок, вигодувати їх, через 3 місяці трьох птахів повернути, а 17 залишити собі.“Суть проєкту “Мулард 20/3″ полягає в тому, що наш соціальний кооператив передає газдам по селах 20 каченят на відгодівлю. В цей момент ви не платите нічого (як і пізніше). Ваш розрахунок з нами – це 3 дорослі качки, які ви повертаєте нам, як оплату за молодняк. Решту – залишаєте собі, або ж продаєте нашому кооперативу”, – йдеться в повідомленні кооперативу на сторінці у Facebook.

Проект триватиме приблизно 3 місяців і має на меті створити нові економічні зв’язки між селом та містом та дати можливість людям виготовляти власний екологічно чистий продукт.

“Впродовж цього періоду господарі будуть отримувати нашу допомогу та підтримку учасникам проекту у вигляді доставки кормів та огляду ветеринаром качок. Також частину птиці, яку передадуть кооперативу люди ми направимо у БФ “Карітас Коломия” для благодійних ініціатив”, – йдеться у повідомленні.

 

SEEDS.org.ua  

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!