На Прикарпатті відкрито чергову родинну тваринницьку ферму

0 275

Родинну ферму Лідії Мегмет з утримання 10 молочних порід корів відкрили у селі Чесники Рогатинського району Івано-Франківської області.

Зараз в області налічується 71 особисте селянське господарство, які утримують 5 і більше корів, з них 12 господарств розташовані на Рогатинщині.

Як повідомляється, все це стало можливим завдяки реалізації у регіоні проекту “Розвиток молочного бізнесу в Україні” за підтримки канадійської неурядової організації “СОКОДЕВІ”. Прикладом тісної співпраці з проектом є діяльність молочарського сільськогосподарського обслуговуючого кооперативу “ЕКОМ”, в який об’єдналися жителі сіл Чесники, Лучинці, Пуків та Кутці.

Від канадійського проекту “СОКОДЕВІ” під час відкриттяродинній фермі вручили сучасний доїльний апарат “Де Лаваль”.

На виконання заходів Комплексної програми розвитку агропромислового комплексу та сільських територій Івано-Франківської області на 2016-2020 роки на розвиток галузі тваринництва цього року з обласного бюджету виділено 1,6 млн гривень, більшість з яких буде спрямовано для підтримки сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів та родинних фермерських господарств, що займаються тваринництвом.

SEEDS.org.ua за матеріалами kurs.if.ua

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!