На Прикарпатті виробники ягід гуртуються задля більш ефективного продажу врожаю

0 181

Ягідники Івано-Франківської області утворили в обласному центрі власну систему продажів. Про це розповів власник ФГ «Беррі Прикарпаття» Богдан Лутчин, пише SEEDS.

Виробники полуниці (суниці садової) нейтрального дня, вони об’єднуються з виробниками малини та лохини і розвозять продукцію однією з ними машиною. Місто вони поділили умовно на чотири квадрати, в кожний з яких приїжджають у конкретний день, каже фермер.

«Люди там знають, що в цей час там буде малина, лохина та полуниця від місцевого виробника. Ціна трохи вища від базарної та нижча від магазинної. Це золота середина, і покупці знають, що будуть мати свіжу нормальну ягоду. Взагалі, якщо ягода якісна – вона продасться за вищою ціною, бо людина спочатку купує очима», – розповів власник ягідної ферми в інтерв’ю журналу «Садівництво по-українськи».

Господарство не продає суницю тонами у невідомому напрямку, зауважує Лутчин, а у невеликому місті, як Івано-Франківськ, майже с кожним покупцем фермер може поспілкуватись особисто та почути відгуки.

Читайте також: Фермери з окупованої частини Херсонщини мусять продавати суницю дешевше собівартості

«На наступний день він знову приходить до нас по полуницю, – резюмує Лутчин. – До того ж, «нейтралами» мало хто займається, і коли відкритий ґрунт закінчується, а люди ще хочуть ягоду, ми маємо можливість заробити. А заробляється тоді, коли ти робиш не так як усі».

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!