На Прикарпатті висадили 6,5 тисяч кущів канадської чорниці

0 856

У П’ядицькій громаді на Прикарпатті висадили 6500 кущів канадської чорниці. Ягоду вирощують у рамках проєкту «П’ядицькі культури» для забезпечення соціально-економічного розвитку громади.

Разом із працівниками господарства та волонтерами вже заклали частину плантації на відведених 16 гектарах у селі Мала Кам’янка. Загальна вартість проєкту 3 мільйони гривень.

«Програма USAID DOBRE надала технічну допомогу на суму 1,5 млн виділила громаді, ще 300 тис. ми виграли у рамках X обласного конкурсу проєктів та програм розвитку місцевого самоврядування Івано-Франківської обласної ради. Решту коштів на умовах спільного фінансування виділили з місцевого бюджету», – розповів Голова П’ядицької об’єднаної територіальної громади Петро Гайдейчук.

Також в ОТГ створили штучну водойму та підвели до неї мережі для насосного обладнання, щоб у майбутньому забезпечувати полив рослин. Систему капельного зрошення закуповує програма USAID DOBRE. Також громада отримає мінітрактор для обслуговування господарства.

Для мешканців ОТГ проводять навчальні семінари, аби вони долучалися до проєкту та ставали місцевими інвесторами. Так планують заповнити решту площі з відведених під проєкт 16 гектарів.

Перший врожай ягоди планують зібрати вже через три роки.

 

SEEDS.org.ua за інформацією  uacrisis.org

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!