На радість молочарам: в школах України відновлять програму “Склянка молока”

0 117

В українських школах збираються відновити програму “Склянка молока”, яка діє у багатьох європейських країнах та свого часу існувала у декількох регіонах України. Про це йшлося під час Skype-наради дружини президента Олени Зеленської з керівником Черкаської ОДА Романом Боднаром.

Чиновники обговорили підготовку пілотного проекту, який має на меті забезпечити в раціоні дітей достатню кількість молочних та кисломолочних продуктів.

“Оскільки програма “Склянка молока” продемонструвала ефективність і позитивний вплив на здоров’я дітей, було запропоновано її відновити. Черкащина зголосилася стати пілотним регіоном для впровадження подібного проекту та вже розпочала його розробку”, — ідеться в повідомленні.

При розробці проекту взяли до уваги побажання батьків, які просили, щоб у раціоні школярів було не лише цільне молоко, а й кисломолочні продукти. Тому вирішили не обмежувати проект конкретною категорією продуктів, а комплексно працювати над запровадженням збалансованого харчування.

Роман Боднар наголосив на потребі зосередитися на технічному оснащенні їдалень, зокрема харчоблоків. Тож, за домовленістю, впродовж лютого буде прописаний план проекту з урахуванням деталей. Далі його узгоджуватимуть профільні міністерства.

 

SEEDS.org.ua  за інформацією Osvita.ua.

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!