На Рівненщині родина фермерів облаштувала агросадибу з осетровим ставком

0 1 643

На Рівненщині родина фермерів облаштувала нову локацію для туристів. Об’єкт розташований на туристичному зеленому маршруті “Медове коло”. Тож, подорожуючі матимуть територію, де вже влітку зможуть перепочити та залишитися на нічліг.

Локацію облаштовують на території фермерського господарства “Надія” (с. Шпанів). Її господарі Ярослав та Лариса Паламарчуки давно займаються агротуристичним бізнесом. Тож тепер ще й вирішили розширити послуги для подорожуючих, повідомляє пресслужба облдержадміністрації.

“Ідея виникла спонтанно. Біля нашої садиби постійно проїжджають велосипедисти. Часто вони шукають, де відпочити. От і вирішили облаштувати територію для подорожуючих. Так, перепочити туристи зможуть у перголі під виноградними гронами. Також можна буде пограти у теніс в альтанках.

Але родзинкою стане апібудиночок. Він містить ніші, куди ставитимуть вулики з медом. Турист, відпочиваючи, зможе отримати сеанс апітерапії. Буде тут і звичайний літній будинок, криниця та фонтани”, – розповідає Ярослав Паламарчук.

Ініціативу вдалося реалізувати завдяки участі в обласному конкурсі проєктів територіальних громад, що вже вдесяте проводиться в області. На облаштування туристичної локації з обласного бюджету виділені кошти в сумі 150 тисяч гривень на умовах співфінансування з місцевого бюджету.

Окрім того, господарі агросадиби вирощують у штучній екологічній водоймі осетрів, мають ожинове поле та інші принади, що можуть зацікавити туристів.


Зелений маршрут “Медове коло” простягнувся територією Рівненського, Березнівського, Гощанського, Корецького та Костопільського районів. Він складає майже 300 км. Це приваблива для туристів територія, тому на ній створюють місця для відвідування, атракції з розвинутою туристичною інфраструктурою.

 

SEEDS.org.ua  

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!