На старій колгоспній фермі розводитимуть перепелів (ФОТО)

0 587

На Чернігівщині почали відновлювати колгоспну ферму, яка знаходиться на території Іванівської територіальної громади. Після реконструкції тут підприємець Андрій Боженко розводитиме перепелів.

Уже в серпні він планує закласти маточне поголів’я, а в грудні отримати першу продукцію. Нині ведеться капітальний ремонт приміщення – відновлення та оснащення, адже після розвалу колгоспів тут лишилися лише голі стіни.

В ОТГ такою ініціативою дуже задоволені, кажуть для громади це десять робочих місць плюс податки.

“Відкритість та лояльність до інвесторів з боку місцевого самоврядування, цікава логістика, зменшене податкове навантаження створюють умови для зацікавленості в розміщенні виробничих потужностей в нашій громаді”, – розповів голова Іванівської ОТГ Сергій Гарус.

Як відомо, перепелині яйця дуже затребувані у всьому світі. Кожному вони відомі своїми унікальними лікувальними властивостями. Більше того, цілющі властивості перепелиних яєць і м’яса відомі людині з давніх часів.

Згадки про їх вживання в їжу в якості лікування та профілактики згадується в документах стародавнього Єгипту. Японці в свій час вивезли з Китаю партію перепелів, зацікавившись їх унікальними якостями.

Після трагедії Хіросіми, японці дуже велику увагу приділили вивченню продуктів, що виводять радіонукліди з організму. У процесі складання оптимального раціону для японців, було постановлено в обов’язковому порядку вживати щодня перепелині яйця (2-3 штуки), особливо дітям і по можливості дорослим.

SEEDS.org.ua за інформацією Високий Вал

 

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!