На Сумщині безкоштовно роздаватимуть корів для відновлення сільського господарства

0 528

Сумська область належить до переліку регіонів, які найбільше постраждали від окупації. У квітні Сумщину звільнили, утім відновлення регіону триває. Хоча прикордонні території області і досі практично щодня обстрілюють з боку рф. Попри це, у різних містах відбувається відновлення інфраструктури, триває розмінування територій, відновлюють роботу сільськогосподарські підприємства. Зокрема, для відновлення тваринництва в регіоні планують роздати населенню корів, пише SEEDS.

Згідно з планом відновлення економіки регіону, презентованого головою Сумської обласної військової адміністрації Дмитром Живицьким, у області планують створити мережу міні-цехів із переробки молока.

Для втілення цього плану господарствам населення на Сумщині роздадуть 500 корів симентальської породи.

Крім того, у стратегії передбачений розвиток мережі міні переробних потужностей продукції галузі рослинництва (у тому числі рослин з сімейства павлонієвих); розширення посівних площ нішевих культур, зокрема круп’яних (гречка, кіноа, овес голозерний) та олійних (гірчиця сиза, льон олійний, коноплі, гарбузи); відновлення роботи, будівництво чи реконструкція потужностей з переробки ненаркотичних конопель.

У 2023-2024 роках в області планують будівництво біогазової установки на молочно-товарних фермах з поголів’ям понад 1 тис. голів корів потужністю 1 МБ . Це дозволить виробляти 4 млн куб. метрів біометану.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!