На сході України розробляють дорожню карту розвитку конярства

0 241

Влада Луганщини опікується ефективністю використання сільськогосподарських земель та перспективами розвитку конярства. За розпорядженням Кабінету Міністрів ще у 2010 році кінні заводи області реорганізовано шляхом приєднання їх до ДП “Конярство України” без права юридичної особи.

У підсумку підприємства залишилися без матеріально-технічних засобів і це негативно впливає на ефективність використання сільгоспугідь і позбавляє можливості здійснювати виробничий процес у повному обсязі.

Останнім часом конезаводи мають один з найнижчих показників з урожайності зернових та технічних культур в обласному рейтингу, щороку недоотримують майже 100 млн грн доходів і через це втрачають конкурентоспроможність у своєму сегменті.

Обговоривши ці та інші питання на нараді в ОДА, керівництво області пропонує ДП “Конярство України” розробити дорожню карту розвитку галузевих підприємств на Луганщині, підготувати та організувати тендер на послуги з обробітку землі конезаводів під врожай 2020 року, оформити право власності на земельні ділянки філій Деркульського, Стрілецького та Новоолександрівського конезаводів, а також розробити план реструктуризації кредиторської заборгованості.

Дізнавайтеся більше про новітні ідеї, тренди та технології агробізнесу на конференції від агромедіа-агентства Sapienza “Збільшення прибутків в агробізнесі“, яка відбудеться 29 жовтня у Міжнародному Виставковому Центрі.

 

SEEDS.org.ua  за інформацією Голосу України

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!