На українців чекає довгий шлях до індійського ринку яблук

0 831

Українцям до індійського ринку треба ще пройти довгий шлях. Таку думку висловив Павел Соколовські, директор  компанії Poland-Fruit, яка спеціалізується на експорті яблук в Індію, пише сайт Української аграрної конфедерації (УАК).

Кілька місяців постачання яблук зі штату Кашмір до інших регіонів Індії був повністю заблокований. Це створило вікно можливостей для іноземної продукції. Це вікно закрилося з початку грудня, і ціни стабілізувалися.

«Європейська та американська продукція вважаються преміальним продуктом, таким чином, мають власні схеми ціноутворення, не обов’язково дотримуючись загальну тенденцію. У будь-якому випадку, піковий сезон має набрати свій оберт дуже скоро, і з цього моменту друге вікно для європейського продукту має відкритися знову», — сказав Павєл Соколовські.

Щодо конкуренції з боку України, пан Соколовські не турбується.

«Перш за все, українська продукція повинна прокласти свій шлях, як і будь-яка інша країна-виробник у минулому. Цей процес вимагає часу, зусиль і принаймні пару років послідовних поставок якості для створення національного бренду. Партнерам потрібно знайомитися, вибудовувати довіру.

По-друге, через політичні причини та подальші міграції Україна страждає від нестачі робочої сили, що може значно збільшити їх витрати, що зробить остаточну різницю цін незначною. По-третє, українське яблуко не присутнє на індійському ринку через нормативні причини. Звичайно, час покаже, як розвивається ситуація», — сказав експортер.

 

SEEDS.org.ua  за інформацією UkraineFood

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!