На українську лохину чекають в Польщі та Голландії

0 3 734

Новостворений кооператив українських виробників органічної та конвенційної лохини Big Berry Coop  розпочинає поставки продукції на міжнародний та внутрішній ринки.

Члени першого лохинового кооперативу – три вітчизняних виробника: BigBlue Organic Blueberry Farm, ФГ “Грасс Авеню” та СВК “Оболонія”. За словами власника СВК “Оболонія” Віктора Дитинко, в цьому сезоні по кооперативу планується зібрати близько 400 тонн лохини сорту Дюк.

Наразі перша пробна партія готується до поставки на міжнародний ринок. За його словами, на експорт ягід не вплинули обмеження, пов’язані з пандемією коронавірусу, і проблем з логістикою у кооперативі не виникло.

Як зазначає фахівець, сьогодні в українській продукції зацікавлені в Польщі та Голландії. Одночасно з поставкою на експорт, продукція Big Berry Coop також буде відправлена на реалізацію на внутрішній ринок. Партії органічної лохини кооперативу вже незабаром з’являться в мережі “Метро” і “Ашан”.

Як зазначають у Big Berry Coop, у кооперативі працюють за міжнародним стандартом безпечного виробництва харчової продукції в сільському господарстві GlobalG.A.P.

 

SEEDS.org.ua  за інформацією Agri-gator

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!