На Вінниччині безкоштовно роздають саджанці смородини і скуповують вирощені ягоди

0 10 702

В селі Снитків Мурованокуриловецького району більше 5 років селяни не шукають заробітків за кордоном – заробляють на ягодах вдома, і не лише працюючи на зборі врожаю на місцевому господарстві – вирощують ягоди на власних присадибних ділянках.   

Саджанці смородини людям роздали безкоштовно, розповіли, як доглядати і коли дозріває врожай, агровиробник – ТОВ “Тріада МК” купує його в селян. Разом з тим, селян не зобов’язують продавати ягоди саме аграрію, у них є право вибору, кому реалізовувати продукцію.

Роздача саджанців і закупівля ягід в людей – це соціальний проект, щоб дати місцевим жителям можливість працювати і заробляти вдома.

“Ми даємо можливість працювати людям, які не можуть йти на роботу до нас в господарство. Це люди літнього віку, люди, які мають власне присадибне господарство, люди з інвалідністю. Також ми створюємо умови для молоді, щоб вони могли жити вдома з родиною і не шукати заробітків за кордоном”, – говорить директор ТОВ “Тріада МК” Сергій Українець.

Продукція ТОВ “Тріада МК” в магазинах продається круглий рік. “З нами залюбки працюють супермаркети по довгострокових контрактах. Поставки продукції відбуваються не лише в сезон, а й більш тривалий період за рахунок співпраці з партерами. Ми також дуже багато робимо “пільгових” поставок, коли люди купують зі знижками. Ми можемо зробити дешевше і всі задоволені – і супермаркет і люди”, – пояснює директор підприємства.

 

SEEDS.org.ua  за інформацією Вінниця.info

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано