На Вінниччині безкоштовно роздають саджанці смородини і скуповують вирощені ягоди

4 10 966

В селі Снитків Мурованокуриловецького району більше 5 років селяни не шукають заробітків за кордоном – заробляють на ягодах вдома, і не лише працюючи на зборі врожаю на місцевому господарстві – вирощують ягоди на власних присадибних ділянках.   

Саджанці смородини людям роздали безкоштовно, розповіли, як доглядати і коли дозріває врожай, агровиробник – ТОВ “Тріада МК” купує його в селян. Разом з тим, селян не зобов’язують продавати ягоди саме аграрію, у них є право вибору, кому реалізовувати продукцію.

Роздача саджанців і закупівля ягід в людей – це соціальний проект, щоб дати місцевим жителям можливість працювати і заробляти вдома.

“Ми даємо можливість працювати людям, які не можуть йти на роботу до нас в господарство. Це люди літнього віку, люди, які мають власне присадибне господарство, люди з інвалідністю. Також ми створюємо умови для молоді, щоб вони могли жити вдома з родиною і не шукати заробітків за кордоном”, – говорить директор ТОВ “Тріада МК” Сергій Українець.

Продукція ТОВ “Тріада МК” в магазинах продається круглий рік. “З нами залюбки працюють супермаркети по довгострокових контрактах. Поставки продукції відбуваються не лише в сезон, а й більш тривалий період за рахунок співпраці з партерами. Ми також дуже багато робимо “пільгових” поставок, коли люди купують зі знижками. Ми можемо зробити дешевше і всі задоволені – і супермаркет і люди”, – пояснює директор підприємства.

 

SEEDS.org.ua  за інформацією Вінниця.info

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!
4 Comments
 1. Руслан пише

  Дайте номер того хто скуповує.

 2. Юрій пише

  Добрий день , я їздив на заробіткі ,і попадав в різні ситуації, і завжди молився щоб наша Українська Нація заробляла дома гроші , чого ми маючи такі землі , неможемо робити насебе , я тоже маю землю і хочу дома робити , але треба повсій Країні такіх господарників як Тріада , і її власник .

 3. Юрій пише

  Нагадує якийсь африканський досвід створення робочих місць… Чи це недолуга реклама чи сумна реальність?

  1. Seeds пише

   Людям просто роздають саджанці безкоштовно: вирощуйте, майте, хочете заробити з цього – здавайте ягоди, коли підростуть. Невже це виглядає підозріло? Це взаємодія вигідна обом сторонам.

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!