На Вінниччині пасічник змайстрував справжній пересувний «житловий комплекс» для бджіл

0 1 334

Зовні цей бджолиний «житловий комплекс», який з’явився на Вінниччині, схожий на невеликий вагон. Насправді це − пересувна пасіка. Змайстрував її пасічник Олександр Довгалюк.

Для бджолиного «житлового комплексу» використано транспортний засіб для транспортування тварин. Його було допрацьовано так, щоб там можна було розмістити вулики. Причому в одному такому транспортному засобі можна одночасно транспортувати 50 вуликів, а мобільність дала можливість «випасати» бджіл на кращих полях району.

Як розповів Олександр Довгалюк, раніше пасіку вантажили на машину, але вантажники лякалися комах та тікали.

Перевагою пересувної пасіки є не лише збільшення можливостей обирати місце її розташування для збору меду, а і те, що вона простіша в обслуговуванні.

Незвичайною є не лише пасіка, а і її мешканці. Бджоли є породистими, завезеними з-за кордону, за своєю поведінкою менш агресивні. А ще пасічник помітив, що бджоли стали більш продуктивними.

Олександр Довгалюк відкрив також власну крамничку з різними сортами меду, лікарськими настоянками, восковими свічками. Як говорить сам господар, «такий бізнес корисний та приносить розраду».

 

 

SEEDS

За матеріалом #ШоТам?

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.