На Вінниччині вирощують яблука з “картинками”

0 248

Насьогодні для споживачів неабияке значення має товарний вигляд фруктів та овочів. Через це закупівельники і супермаркети найчастіше відмовляються від несортованої продукції або овочів та фруктів з візуальними недоліками. Але для успішного маркетингу вже недостатньо просто привабливого зовнішнього вигляду, тому виробники шукають нових рішень. Так, наприклад, садівники з Вінницької області вирощують яблука з різними зображеннями, повідомляє SEEDS.

Під замовлення на яблуках можна утворити різні картинки. Найчастіше замовляють логотипи компаній, смайлики чи написи «I love you», розповіла в коментарі для видання Вінниця.info власницякомпанії-виробника незвичайних фруктів Надія Гладько.

Цього року на честь 30-річчя з проголошення Незалежності України на підприємстві пані Надії замовили яблука з зображенням тризуба. Фрукти з гербом компанія виростила вперше.

Яблука з картинками в саду Надії Гладько вирощують вже протягом п’яти років. Щоб отримати зображення на поверхні плодів, поки яблука ростуть на них приліплюють наліпки різної форми. Колір частини плоду, куди не потрапляло сонце, відрізняється.

Читайте також: Як «дихають‎»‎ яблука та інші плоди і чому цей процес варто сповільнювати?

Нагадаємо, що різні типи плодоовочевої продукції мають різні особливості зберігання. Чи знали ви, що яблука та інші плоди «дихають‎»‎? Щоб вони зберігались довше, потрібно процес дихання уповільнити. Для цього підходять системи РГС (регульованого газового середовища). Для яблук у камері РГС потрібно зменшити кількість кислороду, але збільшити обсяг вуглекислого газу, тоді фрукти можна зберігати довше — до 9 – 10 місяців.

SEEDS.org.ua

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!