На Вінниччині запрацювали нові маршрутні елеваторні комплекси

0 267

Група компаній “Епіцентр К” запустила в експлуатацію першу чергу масштабного інвестиційного проєкту — побудовано два нові та збільшено потужності ще двох елеваторів у Вінницькій та Хмельницькій областях. Про це SEEDS повідомив департамент зі зв’язків з громадськістю “Епіцентр К”. 

В результаті, кількість власних елеваторів, які обслуговують аграрний напрямок групи компаній агрохолдинг “Епіцентр Агро”, зросла з 6 до 8, а їх загальні потужності зі зберігання збільшено до понад 800 тис. тонн.

В експлуатацію введено два нових маршрутних елеваторних комплекси на Вінниччині: “Вендичани” (Могилів-Подільській район) потужністю 120 тис. тонн одночасного зберігання та “Вапнярка” (Томашпільський район) на 200 тис. тонн.

Також завершено реконструкцію Вінницького елеватору (м. Вінниця), в результаті якої його потужності зі зберігання збільшено до 168 тис. тонн.

Крім того, на 60 тис. тонн виросли потужності Закупнянського ХПП (Хмельницька область) – після реконструкції підприємство може сушити та зберігати 105 тис. тонн зерна.

Як зазначає директор аграрного департаменту “Епіцентр К” Василь Мороз, після реалізації усіх проєктів елеваторні потужності з одночасного зберігання зерна до кінця 2019/2020 маркетингового року виростуть до 1 млн тонн. В планах компанії до кінця 2020/2021 маркетингового року збільшити потужності компанії з одночасного зберігання зерна до 2 млн тонн.

В розбудову та реконструкцію елеваторного господарства аграрним напрямком групи компаній “Епіцентр К” вже було інвестовано майже 3 млрд грн.

Кошти спрямовано на придбання обладнання, будівництво та розвиток місцевої транспортної інфраструктури. Загальна вартість проєктів із розбудови та реконструкції елеваторних комплексів, складе 4,6 млрд грн.

 

SEEDS.org.ua

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!