На Херсонщині прогнозують суттєве скорочення популяції зайців, серед винних – фермери

1 440

Поява на території Генічеського району Херсонщини шакалів і використання фермерами високотоксичних засобів захисту рослин можуть призвести до суттєвого скорочення популяції зайців на території району.

За словами голови Генічеської районної ради Українського товариства мисливців і рибалок Олександра Пономаренка, шакали, які ще недавно дуже рідко траплялися на території Генічеського району, зараз у великій кількості перейшли на материк з острова Бірючий по кризі замерзлого взимку моря.

Зараз розповсюдження цих хижаків є загрозою для популяції зайців. Тому місцеві мисливці прийняли рішення про відстріл шакалів. Нещодавно знищили п’ять тварин.

Також мисливці Генічеського району звернулися до місцевої влади з вимогою врегулювати використання фермерами засобів захисту рослин, бо на полях і на територіях населених пунктів люди нерідко знаходять мертвих зайців, які загинули від вживання зерна, обробленого отрутою від гризунів.

Мисливці кажуть, що фермери часто використовують засоби китайського виробництва, які містять високотоксичні речовини.

 

SEEDS.org.ua за інформацією Новий день

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!
1 Comment
  1. неживий юрій пише

    це дурь..найбільший нищитель зайців -це бракон’єри -мисливці..вони з під фар та з нічною оптикою викошують зайців косуль кабанів під нуль..друга причина -безгосподарність

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!